Kurumsal

HAKKIMIZDA

Hakkımızda

FEB Enerji, deneyimli ve profesyonel ekibiyle değerli yatırımcı ve iş ortaklarına yenilenebilir enerji alanında uygulama, tedarik ve mühendislik alanlarında hizmet vermektedir.

Vizyonumuz

Ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırarak, güneş enerjisi alanında sektörün gelişmesine katkıda bulunan, Türkiye’nin güvenilir ve saygın bir kuruluşu olmaktır.

Misyonumuz

Güneş enerjisi alanında yatırımcılarına ve yaptığı işe saygı duyarak, doğru projeleri hayata geçirerek, ülke ekonomisine ve insanlığın gelişimine katkı sağlamaktır.

01

Lisanssız elektrik üretimi mevzuatı ve resmi prosedürler ile ilgili bilgi birikimimiz ile projeniz için gerekli izin ve onayları en kısa zamanda sonuçlandırıyoruz.

02

Alanında uzman ve tecrübeli mühendis kadromuz ile ihtiyaçlarınızı en doğru ve en hızlı şekilde belirliyoruz.

03

GES yatırımız için, ücretsiz olarak ön tasarım, keşif ve fizibilite raporları hazırlayarak, katma değeri yüksek projelerin hayata geçirilmesini sağlıyoruz.

04

Feb Enerji olarak kurulumunu yaptığımız güneş enerji sistemlerinin, 6 aylık dönemlerde bakımını, 2 yıl garanti suremiz boyunca üstleniyoruz. Garanti süremiz dolduktan sonra, opsiyonel bakım/onarım servis anlaşmalarımız ile hizmetimize devam ediyoruz.

05

Yatırımcının tercih etmesi durumunda, santralin işletmesini de üstlenerek enerji üretim kayıplarını en aza indiriyoruz.

06

Opsiyonel olarak, Uzaktan Veri İzleme Sistemi ile üretimin bir önceki güne, haftaya, aya veya yıla göre karşılaştırmalı değişimleri, panel ve inverter sağlığı gibi bilgileri uzaktan izleme portal ile bilgisayar, tablet veya akıllı telefon üzerinden 7/24 takibini sağlıyoruz ve bu sayede santralinizin, ekipmanların ömrünü̈ ve verimliliğini arttırıyoruz.